A&A w podróży dookoła świata 30 komentarzy


30 lipca 2015 wsiedliśmy w samolot w jedną stronę i ruszyliśmy spełniać marzenia i szukać swojego nowego miejsca na Ziemi. Prowizorycznym planem naszej podróży była lista marzeń (którą znajdziecie TU), szczegółowego grafika nie było. Nie wiedzieliśmy ile potrwa nasza wędrówka, wiedzieliśmy, że chcemy przeżywać, chcemy poznawać, obserwować, zaprzyjaźniać się, próbować i smakować. Po 15 miesiącach zawinęliśmy do „portu” we francuskich Alpach- czy na stałe? To się jeszcze okaże.

Kim jesteśmy?

Aleksandra – rocznik ’82, blogerka, dziennikarka i włóczęga, która już kilka lat temu porzuciła swój dom w Warszawie dla egzotycznego świata, a całkiem niedawno ten w Shenzhen dla… Adriena. Pasjonatka Azji, gaduła i wulkan energii. Autorka książki „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin”. Podczas podróży szukała pomysłów na kolejną książkę. Znalazła! I to nawet na kilka.

Adrien – rocznik ’83, speedflyier i wspinacz, który po górskich szlakach skacze jak kozica tylko… szybciej. Porzucił swój dom w Lyonie dla… Aleksandry. Pasjonat sportów ekstremalnych, czerpiący energię z nikomu niewiadomego, niekończącego się źródła. Poza nowym domem, podczas podróży szukał kolejnych „speedflying lines”. I znalazł! Mnóstwo!

Gdzie jesteśmy?

Na mapie poniżej możecie sprawdzić jaką drogę przebyliśmy, a także szybko dotrzeć do wszystkich wpisów dotyczących podróży A&A dookoła świata.

   

  Wybierasz się w podróż dookoła świata? Mamy dla Ciebie kilka rad:  O Aleksandra Świstow

  Dziennikarka i socjolożka zafascynowana Azją, uzależniona od pisania pasjonatka podróży. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła ponad 30 krajów, mieszkała w Chinach, Anglii i we Francji. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin". 30 lipca 2015 roku ruszyła w podróż dookoła świata w poszukiwaniu nowego domu.


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  30 komentarzy do “A&A w podróży dookoła świata