A&A w podróży dookoła świata 30 komentarzy


30 lipca 2015 wsiedliśmy w samolot w jedną stronę i ruszyliśmy spełniać marzenia i szukać swojego nowego miejsca na Ziemi. Prowizorycznym planem naszej podróży była lista marzeń (którą znajdziecie TU), szczegółowego grafika nie było. Nie wiedzieliśmy ile potrwa nasza wędrówka, wiedzieliśmy, że chcemy przeżywać, chcemy poznawać, obserwować, zaprzyjaźniać się, próbować i smakować. Po 15 miesiącach zawinęliśmy do „portu” we francuskich Alpach- czy na stałe? To się jeszcze okaże.

Kim jesteśmy?

Aleksandra – rocznik ’82, blogerka, dziennikarka i włóczęga, która już kilka lat temu porzuciła swój dom w Warszawie dla egzotycznego świata, a całkiem niedawno ten w Shenzhen dla… Adriena. Pasjonatka Azji, gaduła i wulkan energii. Autorka książki „Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin”. Podczas podróży szukała pomysłów na kolejną książkę. Znalazła! I to nawet na kilka.

Adrien – rocznik ’83, speedflyier i wspinacz, który po górskich szlakach skacze jak kozica tylko… szybciej. Porzucił swój dom w Lyonie dla… Aleksandry. Pasjonat sportów ekstremalnych, czerpiący energię z nikomu niewiadomego, niekończącego się źródła. Poza nowym domem, podczas podróży szukał kolejnych „speedflying lines”. I znalazł! Mnóstwo!

Gdzie jesteśmy?

Na mapie poniżej możecie sprawdzić jaką drogę przebyliśmy, a także szybko dotrzeć do wszystkich wpisów dotyczących podróży A&A dookoła świata.

   

  Wybierasz się w podróż dookoła świata? Mamy dla Ciebie kilka rad:  O Aleksandra Świstow

  Dziennikarka i socjolożka, uzależniona od pisania pasjonatka podróży, miłośniczka gór i rozgadana pilotka wycieczek do Azji. Laureatka Travelerów National Geographic Polska w kategorii Blog Roku. Odwiedziła 40 krajów, mieszkała w 3, by w końcu znaleźć swój dom (choć wciąż nie wie czy na stałe) we francuskich Alpach. W czerwcu 2015 ukazała się jej debiutancka książka "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin".


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  30 komentarzy do “A&A w podróży dookoła świata